KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17212412
nr 1721 2412
Blandteknik
Kurt Vastad, i trädgården. Signerad, daterad -70. Blandteknik, bildmått: 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 55x46 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 september 2025
kl 20:17:52
1/9 17:11:55