KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17212412

nr 1721 2412

Blandteknik

Kurt Vastad, i trädgården. Signerad, daterad -70. Blandteknik, bildmått: 44x36 cm, yttermått inklusive ram: 55x46 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 september 2025
kl 20:17:52

1/9 17:11:55 1      Vinnande bud